Słoneczniki 2017 - nominacja dla MHK!

slonecznikiSzanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny organizowany przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa cykl edukacyjny dla dzieci "Akademia Małego Odkrywcy" otrzymał nominację do nagrody w konkursie organizowanym przez ogólnopolski portal CzasDzieci.pl - Słoneczniki 2017!

Zapraszamy do zagłosowania na Akademię Małego Odkrywcy (kategoria JĘZYK). Wystarczy wpisać adres swojego e-maila i potwierdzić wypełnienie ankiety, klikając na link w wiadomości e-mailowej:
http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2017.php
Głosowanie trwa tylko do niedzieli (10.IX).


"Akademia Małego Odkrywcy" to program dedykowany wszystkim głodnym wiedzy i wrażeń małym odkrywcom oraz ich rodzicom, którzy w aktywny i twórczy sposób pragną poznawać Kraków, wyrastając tym samym na prawdziwych znawców, a zarazem miłośników jego dziejów i kulturowego dziedzictwa. Podobnie jak Krzysztoforek i Dorotka – bohaterowie muzealnego czasopisma „Krzysztoforek” – którzy wspólnie z dziećmi uczestniczą w wybranych zajęciach. Uczymy przez zabawę już od 2009 roku!

Tegoroczne Słoneczniki to już siódma edycja konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat organizowanego przez portal CzasDzieci.pl. Podstawowym założeniem plebiscytu jest wyłonienie najciekawszej i najlepiej ocenianej przez rodziców oferty kulturalno-edukacyjnej dla dzieci. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie statuetek nastąpi podczas uroczystej gali we wrześniu.