Podziel się pocztówką! Robimy kartki świąteczne dla bezdomnych krakowian!

pocztowkaWłącz się do akcji - stwórz własną kartkę świąteczną i podaruj ją podopiecznym Noclegowni i Schroniska dla Bezdomnych w Nowej Hucie.

Święta to wyjątkowy czas dla nas wszystkich. Kolędy sączą się z głośników, w sklepach królują aromaty pierniczków i cynamonów, a półki uginają się od ciężaru prezentów. W tym radosnym biegu zdarza się, że zapominamy o tym, co najważniejsze - o drugim człowieku. A przecież nie wszyscy będą mogli spędzić te święta w rodzinnej atmosferze. Nie na każdego będzie czekał prezent... Są wśród nas ludzie, dla których ciepły posiłek i czyste łóżko nie są codziennością. Jednak dzięki kilku wspaniałym osobom, w tym roku Bezdomni będą mogli poczuć chociaż namiastkę świąt. Noclegownia i Schronisko dla Bezdomnych przy ul. Makuszyńskiego 19A w Nowej Hucie organizuje wigilię dla swoich podopiecznych. Każdemu z nich chcemy podarować kartkę świąteczną. Ręcznie robioną, specjalnie dla nich. Proszę, włącz się do naszej akcji!

Akcja potrwa od 4 do 18 grudnia 2017 r.

6 grudnia w godzinach 17:30-19:00 oraz 9 grudnia w godzinach 14:00 do 18:00 spotykamy się w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, os. Górali 5.

18 grudnia będzie można wykonać z nami kartkę dla Bezdomnych w ogrzewanej hali namiotowej na Targach Bożonarodzeniowych na Alei Róż. Potrzebujemy przygotować 250 kartek. Bez Was akcja nie ma szans powodzenia! Twórzcie kartki w szkołach, w przedszkolach i na świetlicach, a my je od Was odbierzemy.

W razie pytań piszcie i dzwońcie do Agnieszki Wyrwał: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 12 644 27 65.

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, Kraków
tel. 12 644 27 65
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid