Skład komisji problemowych Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta

 

Komisja Edukacji

  1. Rafał Brzeziński – Przewodniczący
  2. Krystyna Frankiewicz
  3. Tomasz Kudelski
  4. Beata Poszwa
  5. Kacper Rosa
  6. Mariusz Woda
  7. Łukasz Zarodkiewicz
  8. Agnieszka Żołądź

Komisja Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego

  1. Agnieszka Żołądź – Przewodnicząca
  2. Jarosław Matuszczyk
  3. Sebastian Piekarek
  4. Jan Pyż
  5. Stanisław Rachwał
  6. Józef Szuba
  7. Mariusz Woda

Komisja Planowania Przestrzennego i Mienia

  1. Jan Pyż – Przewodniczący
  2. Jarosław Matuszczyk
  3. Stanisław Rachwał
  4. Józef Szuba
  5. Agnieszka Żołądź

Komisja Kultury, Zabytków i Promocji

  1. Łukasz Zarodkiewicz – Przewodniczący
  2. Marta Bielecka-Woźniak
  3. Rafał Brzeziński
  4. Amelia Juszczak-Michalska
  5. Marcin Pawlik
  6. Sebastian Piekarek
  7. Beata Poszwa
  8. Stanisław Rachwał
  9. Kacper Rosa

Komisja ds. Rodzin, Zdrowia i Osób Niepełnosprawnych

  1. Bogumiła Drabik – Przewodnicząca
  2. Marta Bielecka-Woźniak
  3. Krystyna Frankiewicz
  4. Amelia Juszczak-Michalska
  5. Stanisław Moryc
  6. Iwona Sewiło

Komisja Mieszkalnictwa

  1. Beata Poszwa - Przewodnicząca
  2. Tomasz Kudelski
  3. Stanisław Moryc

Komisja Ochrony Środowiska i Zieleni

  1. Marcin Pawlik – Przewodniczący
  2. Bogumiła Drabik
  3. Andrzej Kowalik
  4. Sebastian Piekarek
  5. Iwona Sewiło
  6. Łukasz Zarodkiewicz

Komisja Prawa i Porządku Publicznego

  1. Iwona Sewiło - Przewodnicząca
  2. Rafał Brzeziński
  3. Edward Porębski
  4. Beata Poszwa
  5. Mariusz Woda

Komisja Rewizyjna

  1. Krystyna Frankiewicz – Przewodnicząca
  2. Tomasz Kudelski
  3. Beata Poszwa

Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego

  1. Sebastian Piekarek – Przewodniczący
  2. Marta Bielecka-Woźniak
  3. Stanisław Moryc
  4. Beata Poszwa
  5. Łukasz Zarodkiewicz

Komisja Rewitalizacji Osiedli Peryferyjnych

  1. Jarosław Matuszczyk – Przewodniczący
  2. Stanisław Moryc
  3. Edward Porębski
  4. Jan Pyż
  5. Agnieszka Żołądź

Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki

  1. Tomasz Kudelski – Przewodniczący
  2. Rafał Brzeziński
  3. Bogumiła Drabik
  4. Andrzej Kowalik
  5. Marcin Pawlik

( ! ) Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/rd/rwww18/www/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001395976{main}( ).../index.php:0
20.07231266024Joomla\CMS\Application\SiteApplication->execute( ).../index.php:49
30.22243066808Joomla\CMS\Application\SiteApplication->render( ).../CMSApplication.php:202
40.22273066816Joomla\CMS\Application\SiteApplication->render( ).../SiteApplication.php:778
50.22773111160Joomla\CMS\Document\HtmlDocument->render( ).../CMSApplication.php:1044
60.22773111160Joomla\CMS\Document\HtmlDocument->_renderTemplate( ).../HtmlDocument.php:557
70.22773111536Joomla\CMS\Document\HtmlDocument->getBuffer( ).../HtmlDocument.php:783
80.22883178736Joomla\CMS\Document\Renderer\Html\ModulesRenderer->render( ).../HtmlDocument.php:491
90.22953188264Joomla\CMS\Document\Renderer\Html\ModuleRenderer->render( ).../ModulesRenderer.php:47
100.22963194144Joomla\CMS\Helper\ModuleHelper::renderModule( ).../ModuleRenderer.php:98
110.23083225176include( '/home/rd/rwww18/www/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php' ).../ModuleHelper.php:200

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich przetwarzanie.

Zrozumiałem