Zaadoptuj przestrzeń: Osie kompozycyjne Nowej Huty

przestrzen2To czwarte spotkanie z cyklu "ZAADOPTUJ PRZESTRZEŃ". Tym razem zostaną zaprezentowane pomysły młodych architektów krajobrazu na zagospodarowanie głównych osi kompozycyjnych Nowej Huty. Spotkaniu towarzyszyć będzie prezentacja plansz projektowych w Galerii Ośrodka. Wstęp wolny.

16 maja 2018 r., godz. 18.00
Kino Studyjne Sfinks OKN, os. Górali 5


"ZAADOPTUJ PRZESTRZEŃ" to cykl tematycznych spotkań i wystaw, prezentujących prace dyplomowe studentów i absolwentów kierunku Architektura Krajobrazu Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, poświęconych różnym przestrzeniom publicznym Nowej Huty.

W okresie luty-kwiecień br. odbyły się trzy spotkania cyklu: „Zieleń nowohuckich osiedli”, „Kopiec Wandy i Fort 14 Pszorna” oraz „ Tereny cenne przyrodniczo”. W maju br. planujemy jeszcze jedno, ostatnie już spotkanie pt. „Osie kompozycyjne Nowej Huty”.

Celem organizatorów jest inspirowanie i prowokowanie do myślenia o swoim bliższym i dalszym otoczeniu, zapraszanie do dyskusji, o jakości przestrzeni publicznych w Nowej Hucie, a także zachęcanie mieszkańców do działania na rzecz jej poprawy.

Organizatorzy: Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej, Pracownia Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida

Szczegółowe informacje:
Dział Animacji i Promocji Kultury
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65, w. 18, animacja[at]okn.edu.pl
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid