Święto Czyżyn - Dzielnica Czyżyny dzieciom i 40 lat S.M. Czyżyny

40_czyzynyXVI edycja Święta Czyżyny połączona z Jubileuszem 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny odbędzie się w sobotę 26 maja 2018 r. w godz. 15.00-21.30 na terenie zielonym ZSO nr 14 (os. Dywizjonu 303 nr 66).

Grono organizatorów - Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny, Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. św. Brata Alberta – zaprasza do wspólnego rodzinnego świętowania i jak co roku przygotowało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Będzie można wziąć udział w nietypowych rozgrywkach piłki nożnej, czyli mega piłkarzykach, doświadczyć niesamowitych wrażeń w interaktywnej, wirtualnej kapsule przygód, zbudować Czyżyny Marzeń z HOCKOklocków i odwiedzić mocną strefę cyrku. Oczywiście nie zabraknie wesołego miasteczka, stoisk z animacjami i konkursami dla dzieci.

Tegoroczne koncerty i pokazy, które ubogacą program imprezy, to nie lada gratka dla młodszych i starszych mieszkańców Krakowa – organizatorzy zaplanowali koncerty zespołów Dzień Dobry i Reflexion. O zmierzchu tradycyjnie zapłoną ognie w plenerowym widowisku przygotowanym przez młodych happenerów z Klubu 303. Wszyscy, którzy lubią sportowe zmagania, zaproszeni są do udziału w imprezie towarzyszącej tegorocznej edycji czyżyńskiego święta - Biegu o Puchar Szkoły Gortata, który odbędzie się także w sobotę 26 maja w godz. 12.00-15.00 w Parku Skalskiego.

Będzie się działo! Rezerwujcie czas by spotkać się na wspólnym czyżyńskim święcie!

Wstęp wolny.

Partnerzy:
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Krakowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie, Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, Biblioteka Kraków – Filia nr 47, Street Workout Kraków, Szkoła Gortata

Sponsorzy:
ArcelorMittal Poland, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Firma LOBO Sp. z o.o, Targi w Krakowie Sp. z o.o., Selgros Cash&Carry Kraków, Leroy Merlin Polska Sp. z o. o, Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

Patroni Medialni:
Dziennik Polski, Głos. Tygodnik Nowohucki, Krakowski Portal rodzinny Baby Go, Kalendarz Imprez Nowohuckich

Kontakt:
Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
os. Dywizjonu 303 nr 1
tel. 12 681 39 78, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.