Wydarzenia

Wielki Rock dla Małych Serc

rockSzanowni Państwo, 2 grudnia w kinie Kijów.Centrum odbędzie się - już po raz 4 - koncert charytatywny "Wielki Rock dla Małych Serc".

Więcej…
 

Mikołajki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

mikolajkiCoraz bliżej grudzień, a w nim dzień w którym brodaty Gość z dalekich stron odwiedza nasze domy. Święty Mikołaj – ulubieniec dzieci, tych małych i tych trochę większych zawita także do Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Kiedy i gdzie Mikołaj spotka się z dziećmi dowiecie się z załączonego newslettera.

Zapraszamy.

 

IV Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych – Kraków, 26 listopada 2017

Zapraszamy na IV Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 26 listopada 2017 r.

Więcej…
 

Otwórz Uszy. Tu i Teraz. #1 George Crumb

uszyWykład muzyczny wraz z prezentacją utworów. Wykonawcy: Małgorzata Mikulska (flet), Martyna Zakrzewska (fortepian, midi), Jakub Gucik (wiolonczela) – Spółdzielnia Muzyczna Contemporary Ensemble.

27 listopada 2017 r., godz. 18.00, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, Kraków.

Zapraszamy do Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida na pierwsze spotkanie w ramach cyklu “Otwórz uszy. Tu i teraz”, poświęcone twórczości George Crumb’a.

Wbrew powszechnym stereotypom sztuka współczesna nie musi być niezrozumiała. Wręcz przeciwnie, działalność twórców XX wieku potrafi w bezpośredni sposób przemawiać do odbiorcy, ponieważ jest tworzona w czasach, które o wiele łatwiej nam sobie wyobrazić.

Więcej…
 

Koncert zespołu LOTTO

lottoKoncert zespołu LOTTO, który tworzą Łukasz Rychlicki (Kristen), Mike Majkowski (Hailu Mergia Trio) i Paweł Szpura (Hera, Wovoka) w ramach nowohuckiego cyklu muzycznego Odbiornik Live.

26 listopada 2017 r., godz. 19:00, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, Kraków.

Więcej…
 

Koncerty na Szklanych Domach: Krakowskie Trio Stroikowe

trio2Ośrodek Kultury im C. K. Norwida oraz Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej zapraszają na listopadowy koncert z cyklu „Koncerty na Szklanych Domach” na którym wystąpi Krakowskie Trio Smyczkowe.

26 listopada 2017 r., godz. 18.00, Kościół pw. MB Częstochowskiej, os. Szklane Domy 7, Kraków.

Krakowskie Trio Stroikowe powstało w 1998 roku z inicjatywy oboisty Marka Mleczki przy Orkiestrze Kameralnej Capella Cracoviensis. Zespół składa się z wybitnych instrumentalistów, którzy przejawiają swą aktywność artystyczną nie tylko w grze orkiestrowej, ale również kameralnej oraz solowej - stąd też muzycy mają w swym dorobku wiele koncertów kameralnych z różnorodnym repertuarem, od muzyki barokowej do współczesnej.

Więcej…
 


Strona 1 z 315